Úpravy prostor

1.10.2010

Na začátku prázdnin (LP 2010) nám byly uvolněny suterénní prostory v místním domě kultury a my tak mohli začít s prvními úpravami. První brigáda byla svolána na 5.7.2010. Sešlo se nás sedm a během osmi hodin jsme udělali opravdu hodně práce. Vybourali zdivo pro nové dveře, odstranili nepotřebné příčky, vše vyčistili a zametli.

Další dny jsme pokračovali vyvážkou suti, opravou omítek, výměnou osvětlení a hlavně čištěním podlahy, která nám dala opravdu zabrat, neboť v místnosti byla dříve propagace, kde se malovaly různé plakáty a transparenty, takže si asi dovedete představit, jaká barevná duha se na podlaze nacházela. Také jsme si místnosti vymalovali, udělali reklamní plochu z OSB desek podél celé místnosti, která nám zároveň zakryla nevzhledné vodovodní potrubí vedoucí pod stropem.

Na úpravy celého prostoru do finální podoby jsme svolali brigádu celkem 22krát, podílelo se na ní vždy více jak šest lidí a celkem jsme odpracovali během dvou prázdninových měsíců na 565 hodin. Koncem srpna jsme již naváželi první čtyři rámy pro kolejiště, barvili je a postavili je na „nohy“, ale to je již jiná kapitola „Stavba kolejiště“.

Projekt podpořili: